Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş
Arkadaşına Gönder:  

Maceraya Hazır Mısınız?

Büyükada’da yemyeşil ormanlar, dik yokuşlar ve birbirinden plajlar bulunuyor. Bu doğal güzelliklere ek olarak tarihi köşkler ve mimari yapılar tatilcilerin ziyaretine açılıyor. Ağaçlı yolları, dar ve çiçekli sokakları romantik bir filmdeymişsiniz havası yaşatıyor.

buyukada-spor-dogaBütün bu güzellikleri korumak için de Büyükada’da kamp yapmaya izin verilmiyor. Orman yangınları ve güvenlik açısından tehlikeli durumların önüne geçilmek amaçlanmış. Ancak isteyen misafirler piknik yapabilirler. Büyükada’nın batısında bulunan 500 metre uzunluğunda ve 100 metre genişliğindeki Dilburnu Piknik Alanı sevdiklerinizle eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlıyor. Ayrıca Yörük Ali koyundaki piknik masalarından da yararlanarak ateş yakmadan yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Sırt Çantanızı Hazırlayın; Trekking Yapacağız!

Bu saklı cennette motorlu taşıt kullanımı yasak olduğu için misafirler her yere yürüyerek gidiyorlar. dik yokuşlar ve ormanlık alanlar da tatilcileri yorsa da keyifli aktivitelere olanak tanıyor. Trekking de bunlardan biri.

Adayı keşfetmek ve doğal güzelliklere tanıklık etmek isteyenler çantalarını hazırladıktan sonra eşsiz manzaraların tadını çıkaracakları tepeleri arşınlayabilirler. Büyükada’da trekking yapabileceğiniz iki tepe var. Bunlar.

  • Yüce Tepe
  • Manastır Tepesi

Siz de doğanın kalbine yol almak istiyorsanız adaya kalkan ilk vapurda yerinizi alın.

BİSİKLET TURU

Her yaşa hitap eden bisiklet gezisine katılmak için hemen bir bisiklet kiralayın ve adanın eşsiz doğasının içinde tertemiz havanın eşliğinde turlayın. Yüksek yokuşlar her ne kadar yorucu olsa da bol oksijen ile gezmenin keyfi bambaşka.

Sevdiklerinizle veya tek başınıza adanın en güzel sokaklarında veya ormanlık alanlarda dolaşmak için Büyükada sizleri bekliyor.

Günlük ve saatlik kiralama seçenekleri ile keyfinize göre gezebilirsiniz.

EŞSİZ FOTOĞRAFLAR

Başka bir yerde eşi olmayan, sevdiklerinizle birlikte kartpostallardaki güzellikleri kıskandıracak fotoğrafları çekmek ve anılarınızı ölümsüzleştirmek için Büyükada misafirlerini bekliyor. Herkesi kendine hayran bırakan doğasında bir parça olabilmek ve bambaşka hatıralar bırakabilmek için fotoğraflara en güzel halini yansıtıyor.

İster profesyonel, ister amatör fotoğrafçı olun hiç fark etmez Büyükada’nın güzelliği her karede eşsiz görsel şölen sunmak için sizleri bekliyor.

EĞLENCELİ PİKNİK

Her yönden kendine hayran Büyükada’nın batısında bulunan Dil Burnu piknikçilerin gözdesi… Oksijen ve manzaranın bir araya gelip ziyaretçilerine eşsiz bir tatil yaşatan bu cennette en lezzetli yemeklerinizi yiyebilir, bol fotoğraf çekip sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

 
Tatilman Tatil Danışmanı
The Prince Hotel Büyükada
Sosyal
Kıbrıs Otelleri

Sanal Tur Kampanyalarını görüntüleyebilmek için Flash Player kurunuz

Büyükada Otel Fırsatları
Büyükada Princess Otel
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 4 konuk çevrimiçi


Büyükada Tatil © 2013
www.buyukadatatil.net
WebHome
Tasarım: WebHome | İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri
 
Yasal Uyarı
Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. www.buyukadatatil.net'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.