Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş
Arkadaşına Gönder:  

Yaz Sıcağından Kendinizi Buz Gibi Marmara Sularıyla Kurtarın!

Büyükada PlajlarıYaz aylarında güney illerini tercih edip kalabalıklar içinde kalmaktansa Büyükada’nın sakin plajlarında ve romantik atmosferinde geçirmek istemez misiniz? Marmara’nın buz gibi sularında yüzüp soğuk içeceklerinizi yudumlayabilir, kitabınızı okuyup dostlarınızla sohbet edebilirsiniz. Restoran hizmeti de sunan bazı plajlar vaktinizin çoğunu bu güzel yerlerde geçirmenizi sağlayabilir.

Temizliği açısından hiç şüphe duymamanız gereken bu plajlar otellere yakın konumda yer alması nedeniyle kolaylıkla ulaşabileceğiniz alanlardır. Akşamları daha da güzelleşir ve ateş etrafında toplanan gençler gitarlarıyla şarkı söylerler. Dilerseniz siz de onlara katılabilir keyifli anlar geçirebilirsiniz. Bu güzel plajlar ise:

    Büyükada Prenses Koyu
  • Prenses
  • Nakibey
  • Yörük Ali
  • Halik Koyu
  • Eskibağ

Ayrıca otellerin kendine özel beachleri de güneşlenme ve yüzme ihtiyaçlarınızı karşılar. Aileler için uygun olan bu mekanlarda kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Dalış, kano ve sörf gibi aktiviteler de Marmara’nın size sunduğu olanaklardan bazıları. Tatilinizi dilediğiniz gibi renklendirebilir ve daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

 
Tatilman Tatil Danışmanı
The Prince Hotel Büyükada
Sosyal
Kıbrıs Otelleri

Sanal Tur Kampanyalarını görüntüleyebilmek için Flash Player kurunuz

Büyükada Otel Fırsatları
Büyükada Princess Otel
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 2 konuk çevrimiçi


Büyükada Tatil © 2013
www.buyukadatatil.net
WebHome
Tasarım: WebHome | İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri
 
Yasal Uyarı
Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. www.buyukadatatil.net'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.