Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş
Arkadaşına Gönder:  

Şehrin Gürültüsünden Uzak Huzur Dolu Zamanlar

Büyükada Gece Hayatıİstanbul’dan gelen konuklar genellikle adanın sessizliğine ve huzurlu atmosferine hayran kalırlar. İş ve okul hayatlarının koşuşturmasından kısa bir süre olsun uzaklaşanlar bu zamanlarını adanın sakin koylarında ve yemyeşil alanlarında geçirirler. Günü birlik geziler dışında tatillerini burada geçirenler de gündüz ve gece farklı aktivitelerle eğlenebilirler.

Büyükada’da çok hareketli bir eğlence hayatı bulunmasa da birkaç mekan tatilcileri canlı müzikler ve özel programlarla eğlendirmeyi başarıyor. Bunlar:

  • Alibaba ve Dobişko Restoran
  • Yücetepe Kır Gazinosu
  • Gr. İle
  • Prinkipo Bar

Günün ilk ışıklarına kadar dans eden tatilciler sabah enfes bir kahvaltıyla güne başlayıp sonrasında ada turlarına devam edebiliyorlar. Nakibey plajında yüzüp sonrasında Prenses koyunda günü bitirebiliyorlar. Akşamları plajların sakinliğinden yararlanmak isteyenler ise içeceklerini alarak arkadaş gruplarıyla sohbet edebiliyorlar.

Ayrıca dilerseniz yaz aylarında düzenlenen festivallere katılabilirsiniz. Türk Yunan Dostluk Festivali, Bisiklet Günleri bunlardan birkaçı. 

 
Tatilman Tatil Danışmanı
The Prince Hotel Büyükada
Sosyal
Kıbrıs Otelleri

Sanal Tur Kampanyalarını görüntüleyebilmek için Flash Player kurunuz

Büyükada Otel Fırsatları
Büyükada Princess Otel
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 5 konuk çevrimiçi


Büyükada Tatil © 2013
www.buyukadatatil.net
WebHome
Tasarım: WebHome | İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri
 
Yasal Uyarı
Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. www.buyukadatatil.net'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.